вівторок, 4 вересня 2012 р.

Є люди...

     Є люди, на стосунки з якими не впливає час. Ти можеш не бачити їх роками, але це нічого не змінює. Ви зустрічаєтесь - і виникає відчуття, ніби бачились насправді лише вчора. Час не стирає спогадів, не охолоджує почуттів, не віддаляє, не робить чужими і байдужими. Дякую що ви  є.
     Є люди, які приходять в наше життя не на довго, але залишають там настільки глибокий слід, викликають таку трансформацію в нашій свідомості, що ми пам'ятаємо їх на протязі усього життя... З великою вдячністю, з любов'ю у серці і з нотками смутку в очах, викликаного тим, що  поруч їх вже не буде. Але й з усвідомленням того, що свою місію, по відношенню до нас вони виконали, саме тому  їх більше немає. Дякую, що ви були.
     Є люди, які не усвідомлюють важливості своїх дій для когось, хто опиняється поруч у правильну мить. Вони не помічають свого внеску і не надають значення речам, за які дехто з оточуючих їм безмежно вдячний. Вони наповнюють світлом життя кожного, хто їх оточує, не хизуючись цим і не вважаючи себе особливим, чи кращим за тих, хто навколо. Дякую, що ви трапляєтесь на життєвому шляху кожного з нас.

Немає коментарів:

Дописати коментар